Středa 14. listopadu 2018| Svátek má Sáva| Zítra má svátek Leopold | Gratulace - poslat SMS zdarma

Nabídka práce

MATERIAL PLANNER - Plzeň

Plánování materiálu Objednávání materiálu Komunikace s dodavateli Potvrzování dodacích termínů Kontrola nedodaného materiálu Kontrola správnosti množství materiálu na skladě Kontrola faktur Zpracování reklamací z hlediska materiálového

Vedoucí posunu, posunovači, brzdaři

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Náplň práce: posun kolejových vozidel v obvodu vlečky, zajišťování vozů vlakové soupravy, dodržování bezpečnostních opatření. Požadujeme: fyzickou

Úředníci ve skladech

Hledáme příjemného kolegu, který je samostatný, spolehlivý, zodpovědný a flexibilní : Náplň práce : organizace provozu, příjmu, skladování a výdeje zboží práce se skladovým systémem, běžná administrativní činnost naskladňování

Skladník/ce - expedient/ka Jedná se o práci s výrobky a skladování, jejich kontrola, balení a expedice. Dále jde o administrativní práce jako vystavení dodacího listu a faktury, příprava účetních dokladů, skladová evidence. Zaměstnanecké

Náplň práce: - Přejímá zboží, kontroluje dodací listy a ostatní dokumenty doprovázející zboží, odsouhlasuje jednotlivé položky -Odbavuje kusové a vozové zásilky -Přijímá, ukládá, vydává skladované zboží -Připravuje skladové

Kontakt zasláním životopisu na e-mail autohobby.kostelec@hpp.cz nebo telefonicky. Požadavky: - vyučení v oboru automechanik nebo praxe v oboru výhodou - zaučený prodavač autodílů výhodou, ne podmínkou /uchazeče bez praxe zaškolíme/

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

První kontakt: e-mail: mhsvprague@gmail.com, Požadavky: řidičský průkaz sk. T, čistý trestní rejstřík. Pracovní doba: 8 - 16:30 hod.

A16 z:20/7/2018 a:12/11/2018 Nabízíme: - práci v HPP na dobu neurčitou - nástup možný ihned. Požadujeme: - ŘP skup. T - vyučení v oboru výhodou - ne podmínkou - zkušenosti v živočišné výrobě vítány. Zaměstnanecké výhody:

Strojvedoucí lokomotiv, vlaků

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Náplň práce: obsluha vlastního logistického centra( vlečka). Požadujeme: průkaz způsobilosti pro řízení lokomotivy ( motorová trakce ), oprávnění na dráhu

Specialisté v oblasti logistiky

LOGISTICI OBALOVÉHO MATERIÁLU Náplň práce: řízení a optimalizace procesu pohybu obalového materiálu ve firmě na základě požadavků zákazníka a potřeb firmy. Zpracovává balící předpisy pro nové výrobky. Provádí měsíční inventuru