Pondělí 18. června 2018| Svátek má Milan| Zítra má svátek Leoš | Gratulace - poslat SMS zdarma

Nabídka práce

Úředníci ve skladech

Co bude Vaší prací? Zajištění systémových pohybů materiálu ve skladu – vkládání dat do SAPu na základě příjmových dokumentů, zpracování systémových objednávek a další práce na PC. Komunikace s řidiči a provedení jejich

Specialisté v oblasti logistiky

Co bude Vaší prací? Koordinace procesů ve skladové hale. Koordinace zpracovávaní a kompletace konsolidačních palet na nakládce. Koordinace skladníků, kontrola jejich činností. Kontrola finálních palet - výška konsolidací, správná

Co bude Vaší prací? Komunikace s přepravci, řidiči a celním oddělením. Komunikace se zákazníkem. Organizace odesílání/předávání zásilek řidičům. Příprava dokumentace. Archivace, reporting Co byste měli nabídnout VY? Středoškolské

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pracovní náplň: vybalování a uložení zboží do regálů, přejímání, kontrola a zaskladňování zboží, provádění úklidu skladu, manipulace se zbožím pomocí paletového vozíku Požadujeme: spolehlivost, aktivní přístup a komunikativnost Nabízíme:

Skladník (1806003) Jste vhodným uchazečem, pokud: - máte platný průkaz VZV - máte min. SOU – vyučen - jste spolehlivý - máte schopnost operativně jednat Budete se věnovat: - příjmem a přesunem materiálu, přípravou expedice vč. dokumentací Proč

Řidiči vysokozdvižných vozíků

ŘIDIČ/KA VZV Kontakt: pí Janečková Růžena, tel.: 353911821 (po - pá od 8:00 - 11:00 hod.), e-mail: RJ@ncv.cz Požadujeme platný průkaz řidiče VZV, praxe 3 roky. Nabízíme stabilizační příplatek, příspěvek na stravu, příspěvek

Řidiči tahačů

Místo výkonu práce: Strojírenská 259/16, 15521 Praha 517 Kontaktní osoba: Sirbu Olaga, tel.: 777708594, e-mail: sergentransport@gmail.com Osobně na adrese Strojírenská 259/16, 15521 Praha 517, areál Volta Real Požadujeme angličtina - pasivní,

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTA - Místo výkonu práce: okres Hradec Králové - PP na dobu neurčitou, nástup od 15. 4. 2018 - Požadujeme: alespoň základní vzdělání a ŘP sk. C a E - V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 776 370 495 (od 9 do 15 hod v pracovních

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZIDLA (C+E) - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,místo výkonu práce Česká republika, denní návrat do místa bydliště - Náplň práce: řidič vnitrostátní kamionové dopravy, skupina C, E, - Požadujeme:

Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Z:16.3.2018.A:23.5.2018. Jedná se o autobusovou dopravu v rámci okresu NJ. Začátek a konec trasy - Fulnek. Požadujeme: ŘP sk. D + profesní průkaz (možnost příslibu zaměstnání pro rekvalifikaci přes ÚP), karta řidiče + zdravotní způsobilost