Aktuálně
- 2019-06-18 10:00:00VIDEO: Tenista Monfils zahrál za zády neuvěřitelný úder. Souboj se svým krajanem Herbertem v 1. kole tenisového turnaje v Halle sice Francouz Gaël Monfils prohrál 6:7 a 4:6, přesto zanechal v Německu nesmazatelnou stopu. Na začátku druhého setu zahrál za zády neuvěřitelný vítězný úder, za který si zasloužil pochvalu jak od diváků, tak od soupeře. Podívejte se na video.
- 2019-06-18 09:59:00Filmové ceny MTV ovládli Avengers, bodovaly Lady Gaga i Sandra Bullocková. Hlavním vítězem letošních filmových a televizních cen stanice MTV se stal superhrdinský epos Avengers: Endgame. Snímek zvítězil v kategorii nejlepší film a herecká ocenění si odnesli představitelé hlavních rolí Robert Downey jr. a Josh Brolin.
- 2019-06-18 09:50:00Ústí ztratilo záložníka Procházku, Varnsdorf zkusí Poláka. Opory severočeských druholigistů, kteří v pondělí začali přípravu, odlákal fotbalový Hradec Králové. Sáhl po bekovi Kristianovi Zbrožkovi z Varnsdorfu a Danielu Procházkovi, záložníkovi Ústí. „Procházkův odchod jsem nečekal,“ řekl ústecký kouč Aleš Křeček. Agilní Čechovietnamec na jaře prodloužil smlouvu o 2 roky, dík tomu aspoň Ústí utržilo odstupné. „Hradec využil výstupní klauzuli.“
- 2019-06-18 09:49:00Začal soud s cizinkou, která v nočním podniku polila kyselinou tři lidi. Šestačtyřicetileté Anně Kroft původem z Moldávie hrozí až dvanáct let vězení. Podle státního zástupce loni v březnu vzala v nočním klubu v centru Plzně kyselinu sírovou a opakovaně s ní polévala dva muže a jednu ženu. Incidentu předcházel konflikt. Případ začal projednávat plzeňský krajský soud.
- 2019-06-18 09:44:00Fotbalisté Líšně mají blízko k brněnskému derby. Město dalo příslib. Zbrojovka Brno nebude bránit svému spolupracujícímu klubu SK Líšeň v postupu do 2. ligy, který si líšeňský tým prvenstvím v MSFL v sobotu vybojoval. Zároveň však, vzhledem k tomu, že oba celky budou v příští sezoně působit ve stejné soutěži, omezí Zbrojovka s Líšní dosud velmi úzké kontakty.
- 2019-06-18 09:32:00Svitavy skryly chytrý záchod v lese, odemkne ho esemeska i karta. Svitavy dlouho řešily, jak se v příměstském lese protkaném naučnou stezkou vypořádat s nářky zejména žen, kterým v lokalitě chybělo WC. Nakonec na to „šli od lesa“. Daleko od prvních domů s elektřinou si mezi větve stromů město nechalo nainstalovat soběstačnou chytrou toaletu.
- 2019-06-18 09:31:00Při oslavách triumfu Raptors v NBA se v ulicích Toronta střílelo. Bouřlivé oslavy titulu basketbalistů Toronta s fanoušky narušila v ulicích města střelba, při níž byli zraněni čtyři lidé. Incident se udál na náměstí nedaleko radnice v centru Toronta, v jehož ulicích se podle odhadů sešlo až 1,5 milionu lidí.
- 2019-06-18 09:21:00Jakešova smůla na Rallye Hustopeče. Sahal po stříbru, ale odstoupil. Radost a štěstí se během chvilky změnily v pocity obrovského zmaru. Ještě v cíli poslední rychlostní zkoušky Agrotec Petronas Rally Hustopeče patřila soutěžnímu jezdci Miroslavu Jakešovi stříbrná příčka, jenže nakonec vůbec nebyl klasifikovaný a ze čtvrtého dílu mistrovství republiky v automobilových soutěžích odjížděl zklamaný.
- 2019-06-18 09:20:00Žena vrávorala s kočárkem, místo přípravy sunaru dál pila. Dítě jí odebrali. Přes tři promile alkoholu naměřili policisté matce, která s dítětem v kočárku vrávorala po Zákupech a vstupovala do vozovky. I když bylo přes třicet stupňů, pro devítiměsíční dítě neměla pití ani pokrývku hlavy. Sociální pracovnice proto dítě matce odebrala.
- 2019-06-18 09:17:00Při oslavách titulu z NBA se v ulicích Toronta střílelo








