Aktuálně
- 2019-06-11 15:59:00Radiohead kdosi vydírá ukradenými archivy, kapela raději vše zveřejnila. Britským Radiohead někdo odcizil archivní materiály a snaží se tak kapelu vydírat. Pokud prý nezaplatí 150 tisíc dolarů, všechny rarity zveřejní. Kapela však reagovala po svém a všechen materiál nabídla posluchačům ke stažení sama.
- 2019-06-11 15:50:00Kristýna Plíšková i Muchová vypadly v Hertogenboschi v prvním kole. Tenistka Kristýna Plíšková v prvním utkání po přechodu z antuky na trávu prohrála na turnaji v Hertogenboschi 4:6, 4:6 s turnajovou čtyřkou Lesjou Curenkovou z Ukrajiny. Hned v 1. kole neuspěla také Karolína Muchová, když podlehla Američance Alison Riskeové 7:6, 3:6, 2:6.
- 2019-06-11 15:49:00ONLINE: Bílek s Kazachstánem hraje proti San Marinu, večer v akci Francie. Dalšími třinácti zápasy pokračuje kvalifikace o fotbalové Euro 2020. Od 16 hodin hraje Kazachstán vedený Michalem Bílkem proti San Marinu. Večer pak Francouzi, kteří minule překvapivě podlehli Turecku, potřebují zvítězit v Andoře. V akci jsou také Belgičané, Italové, či Němci, sledujte online vývoj skóre.
- 2019-06-11 15:47:00Jako proti Bulharsku. Čtenáři ocenili fotbalisty, nejvíc Schicka s Janktem. Za tříbrankové vítězství nad Černou Horou (3:0) si fotbalisté od čtenářů iDNES.cz vysloužili totožnou známku jako za páteční skalp Bulharska (2:1). Fanoušci opět ocenili především výkon Patrika Schicka, líbili se jim také Jakub Jankto, Tomáš Vaclík a Ondřej Čelůstka.
- 2019-06-11 15:46:00Kristýna Plíšková i Muchová na trávě v Hertogenboschi skončily
- 2019-06-11 15:20:00Jihlavský šéf: Jsou hranice, kde „diplomatická“ cesta není dostatečná. Fotbalová Jihlava pokračuje po kontroverzní baráži o první ligu ve veřejné kritice, klub v dalším prohlášení navrhl, aby se jeho duely s Karvinou opakovaly. "Jestli je to reálné, ponechám bez odpovědi. Ale určitě by to bylo spravedlivé," říká v rozhovoru Jan Staněk, ředitel druholigového týmu z Vysočiny.
- 2019-06-11 15:20:00Šanci vidí Klaus u více než deseti nespokojených poslanců napříč stranami. Nové politické uskupení Trikolóra hnutí občanů má podle zakladatele Václava Klause mladšího šanci získat další posily v Poslanecké sněmovně. Klaus pro iDNES.cz v pořadu Rozstřel uvedl, že ve Sněmovně je nyní více než deset poslanců, kteří nejsou spokojeni se svým postavení ve stranách a které by jeho Trikolóra mohla oslovit.
- 2019-06-11 15:02:00KOMENTÁŘ: Kam jdou a dojdou milionáři z Milionu chvilek pro demokracii. Přesnější by bylo napsat „milionáři“, chvilkomilionáři či snad demokratičtí chvilkaři. Kratší název zatím kampaň nebo hnutí Milion chvilek pro demokracii nemá. Ale kam přesně míří? Ptá se komentátor MF DNES Miroslav Korecký.
- 2019-06-11 14:58:00Golfistka Spilková vyměnila caddieho, angažovala Američana. Golfistka Klára Spilková vyměnila během své premiérové sezony na LPGA Tour caddieho. Místo Martina Konečného jí bude pomáhat Američan Wiliam St. Onge.
- 2019-06-11 14:58:00RECENZE: Jak se Neviditelné zviditelní? Komedií pod vlajkou dobra. V domovské Francii se staly hitem. Od jejich lednové premiéry je vidělo přes milion diváků. Do našich kin nyní vstupují Neviditelné s vírou tuzemských distributorů, že publikum přilákají na pozitivní emoce.