Pátek 03. dubna 2026| Svátek má | Zítra má svátek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Aktuálně

  • 2019-04-15 18:17:00Práce od rána do noci je požehnání, hlásá nejbohatší Číňan. Jack Ma, nejbohatší Číňan, který stojí v čele internetového konglomerátu Alibaba, velebí hojně diskutovaný a také kritizovaný systém 996. Ten je zkratkou pro celodenní dvanáctihodinovou práci včetně sobot.
  • 2019-04-15 18:01:00Mladá Boleslav - Liberec 0:0, boj o šestku, uhájí domácí náskok?. Na jaře neporažení fotbalisté Mladé Boleslavi se v dohrávce 28. kola utkávají s Libercem, který na ně ztrácí dva body. Uhájí nebo zvýší náskok na šestém místě, které zaručuje účast v elitní nadstavbové skupině? Hraje se od 18 hodin, sledujte podrobný online přenos.
  • 2019-04-15 17:59:00Nejúspěšnější české letadlo slaví půlstoletí, vzniklo jich už přes 1300. Padesát let uplyne v úterý od prvního vzletu letadla L-410. Civilních letounů, které v současnosti pojmou devatenáct pasažérů, vyrobila továrna v Kunovicích na Uherskohradišťsku už přes 1300. A díky rozsáhlým modernizacím má mít další úspěšné období před sebou.
  • 2019-04-15 17:47:00Ve Fukušimě odstraňují palivo z bloku 3, riskantní operace potrvá dva roky. Společnost Tokyo Electric Power Company (Tepco) v pondělí začala odstraňovat palivo ze skladovacího bazénu ve třetím bloku jaderné elektrárny Fukušima. Tu v březnu 2011 poničilo zemětřesení a přívalová vlna tsunami.
  • 2019-04-15 17:38:00Na výstavbu sociálních a dostupných bytů dá vláda letos miliardu. Obce budou moci za dotace a úvěry od státu budovat sociální byty. Návrh nařízení, který předložila ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, schválila vláda. Letos vláda na výstavbu sociálních a dostupných bytů počítá s rozdělením jedné miliardy korun. Z toho na sociální byty půjde 650 milionů korun.
  • 2019-04-15 17:35:00ONLINE: Kdo půjde do finále? Třinec vede v sedmé bitvě nad Plzní už 3:0. Bitva o všechno je tady. Třinec v sedmé semifinálové partii hostí Plzeň a vítěz bude bojovat o mistrovský titul. Kdo uspěje? Sledujte poslední duel maximálně vyrovnané série v podrobné online reportáži.
  • 2019-04-15 17:14:00K hokejové reprezentaci se připojili Chytil, Rousek a Štencel. Hokejová reprezentace se sešla k dalšímu pokračování přípravy na květnové mistrovství světa na Slovensku. Na startu čtvrtého týdne už jsou s týmem v Karlových Varech i útočníci Filip Chytil z New York Rangers se sparťanem Lukášem Rouskem a brněnský obránce Jan Štencel.
  • 2019-04-15 17:00:00Co dělat při požáru v tunelu, vysvětlí vyšetřovatel pražských hasičů Kavka. Počet požárů v tunelech poslední dobou prudce stoupá. Jak se při takové situaci zachovat, jestli rychle opustit auto nebo čekat na hasiče objasní v Rozstřelu vyšetřovatel pražských hasičů Martin Kavka. Vysíláme živě v úterý 15. dubna od 11:00.
  • 2019-04-15 16:57:00Skanska opraví D1 u Humpolce. Bez soutěže a za 640 milionů korun. Zakázku na odstranění havarijního stavu na problematickém úseku dálnice D1 u Humpolce přidělilo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) stavební společnosti Skanska. Za zhruba 640 milionů korun dokončí rozdělané práce ve středním pásu a vymění zhruba polovinu vozovky v levém jízdním pásu. Silničáři zakázku zadali bez otevřené soutěže, zdržení by mohlo ohrozit provoz.
  • 2019-04-15 16:55:00Stephen King je pořád král, jeho horor Řbitov zviřátek vládl kinům. Premiérový horor Řbitov zviřátek, který vznikl podle předlohy Stephena Kinga, přilákal o víkendu do tuzemských kin 30 tisíc diváků. Těsně tak porazil domácí tragikomedii Teroristka, která o svém druhém víkendu nalezla přes 29 tisíc zájemců.