Pondělí 13. dubna 2026| Svátek má | Zítra má svátek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Aktuálně

  • 2018-04-13 09:03:00Köhler na odchodu z Hradce: Rodinné rozhodnutí, vracíme se domů. Na Hradec hokejový útočník Bedřich Köhler sice nedá dopustit, ale má jasno. Po třech sezonách v barvách Mountfieldu město i klub opouští.
  • 2018-04-13 09:02:00Viceprezidentka Korean Air vybuchla na poradě, mrskla vodu po manažerovi. Nejmladší dcera ředitele Korean Air a zároveň viceprezidentka společnosti Čo Hjon-min by potřebovala kurz sebeovládání. Na pracovní schůzce s reklamní agenturou jí jeden z manažerů nedokázal odpovědět, a tak 36letá žena podle místních médií nejprve mrštila láhví vody na stěnu a pak další kolegovi do obličeje. Posléze se omluvila.
  • 2018-04-13 08:56:00Herec ze Supermana a jeho řád na jemnickém zámku končí. Dostal výpověď. Řád Křižovníků s červeným srdcem - cyriaků vedený generálním převorem Jiřím Stanislavem na zámku v Jemnici končí. Velkolepé plány na vybudování sanatoria pro válečné veterány byl nad jeho možnosti. Řád dostal výpověď. Jemnická radnice letos památku otevře a o jejím osudu jedná s dalším investorem.
  • 2018-04-13 08:55:00Mladenovicová v deštivém Luganu vzdala kvůli bolestem zad. Vypadla i Kuzněcovová
  • 2018-04-13 08:36:00Senior zapomněl, kde zaparkoval. V autě zůstala nemocná manželka. Do svízelné situace se dostal v Pardubicích senior, který zapomněl, kde zaparkoval. V autě zůstala jeho nemocná manželka. Nakonec pomohli strážníci, kteří s nešťastným mužem hodinu prohledávali město.
  • 2018-04-13 08:33:00Nejsme žádní Sedinové. Jsme Kovařčíci, představují se třinečtí bratři. Před sezonou si Ondřej Kovařčík říkal, že když z prvoligového klubu ve Frýdku-Místku půjde do Třince na několik zápasů, bude to super. Realita? Za Oceláře hraje skoro celou sezonu. A jak! Svou trefou v prodloužení šestého semifinále s Hradcem Králové trefil finále. „To jsem si ani nevysnil,“ povídá dvaadvacetiletý útočník.
  • 2018-04-13 08:33:00Za vraždu miminka dostala žena 17 let. Podle soudu mu zmáčkla hlavu. Sedmnáct let za mřížemi si má za vraždu svého nechtěného chlapečka odpykat třicetiletá Jana F. Rozhodl o tom plzeňský krajský soud. Žena podle spisu porodila v bytě v Plzni a syna těžce zranila. Podle odborníků mu silně zmáčkla hlavu. Dítě pak její matka dala do babyboxu, druhý den ale zemřelo.
  • 2018-04-13 08:21:00Nobelovými cenami otřáslo MeToo, šéfka Švédské akademie rezignovala. Kvůli skandálům a vnitřní krizi Švédské akademie odstoupila její šéfka Sara Daniusová. Své rozhodnutí oznámila po schůzce členů akademie, která vybírá laureáty Nobelovy ceny za literaturu. Daniusová řekla, že ztratila důvěru akademie, ale neupřesnila, zda její členové o jejím odchodu hlasovali.
  • 2018-04-13 08:14:00Palát s Pastrňákem byli u tří gólů. Bodovali i Krejčí, Vrána a Hertl. Roli favoritů v úvodním zápase play off NHL naplnili hokejisté Tampy Bay. Na výhře 5:2 nad New Jersey se třemi body (1+2) podílel i český útočník Ondřej Palát. Stejnou bilanci si odnesl rovněž bostonský David Pastrňák, jenž společně s Davidem Krejčím (1+1) řádili u vítězství 5:1 nad Torontem. V dalších duelech si po jedné asistenci zapsali ještě Jakub Vrána a Tomáš Hertl.
  • 2018-04-13 08:14:00POHLED: Zadina do hokejové reprezentace! Mládí vpřed. Teď hned. Nečekaně brzy, už ve druhém kole, vypadli Halifax Mooseheads z play off juniorské QMJHL. Ale aspoň je jejich tahoun Filip Zadina volný pro hokejovou reprezentaci. Jeden z nejžádanějších talentů zralých pro letošní draft do NHL by si zasloužil pozvánku do přípravy na šampionát v Dánsku.