Pondělí 06. dubna 2026| Svátek má | Zítra má svátek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Aktuálně

  • 2019-06-21 10:00:00Welsch a Bartoň se rozloučí s hráčskou kariérou v pardubické aréně. Jeden z nich to z Holic dotáhl až do NBA a v nejlepší lize světa si zahrál za Golden State, Boston, Cleveland a Milwaukee. Druhý zase z České Lípy postupně zamířil k úspěchům, mezi nimiž dominuje euroligový titul s Barcelonou z roku 2010. Teď se Jiří Welsch a Luboš Bartoň, 39letí bývalí reprezentanti a velcí kamarádi, oficiálně rozloučí se profesionální kariérou, kterou fakticky završili už před časem. V exhibici „Poslední souboj“, jež se uskuteční v sobotu od 16 hodin v pardubické aréně.
  • 2019-06-21 10:00:00V Hongkongu pokračují protesty proti zákonu o vydávání osob do Číny. Stovky lidí v centru Hongkongu blokují hlavní tepnu města kvůli kontroverznímu návrhu zákonu o vydávání osob. Lhůtu k jeho stažení dala opozice vládě do čtvrtka, ale správkyně Hongkongu Carrie Lamová na ni nereagovala. Zákon má umožnit vydávat osoby podezřelé z trestných činů z Hongkongu i do pevninské Číny.
  • 2019-06-21 09:59:00Česká fotbalistka Voňková jde do země své ženy: Ajax se neodmítá. Vůdkyně české fotbalové reprezentace Lucie Voňková postupuje na západní přestupové frontě. Česko, Německo, teď Nizozemsko. Kapitánka fotbalové reprezentace se upsala Ajaxu Amsterdam. Tedy klubu ze země své manželky a bývalé spoluhráčky Claudie Voňkové, za svobodna van den Heiligenbergové, kterou si vzala loni v říjnu.
  • 2019-06-21 09:45:00Generální ředitel Sýkora se potil s pardubickými hokejisty: Mělo to smysl. Že by kluboví bossové navlékli sportovní úbor a vyrazili se potit s hráči, s nimiž jinak podepisují smlouvy? To nebývá zrovna zvykem. Čtyřicetiletý generální ředitel HC Dynamo Pardubice Martin Sýkora (na snímku uprostřed ve žluto-černém trikotu) to má ovšem jinak - v týdnu se aktivně zapojil do soustředění hokejistů ve Špindlerově Mlýně.
  • 2019-06-21 09:42:00Propuštěn po 30 minutách. Agrofert mění šéfa pekáren United Bakeries. Agrofert ihned po skončení převzetí pekáren United Bakeries propustil ředitele firmy Ivana Fleka. V čele pekáren byl šest let, propuštění bylo podle něj velmi rychlé, rozešli se prakticky ihned po ukončení transakce.
  • 2019-06-21 09:39:00Lékaři mají mít přehled o všech lécích, jež bere pacient. Toho to má ochránit. Už by se nemělo stávat, že pacient bere chybou lékaře dva různé léky, které jdou svými účinky proti sobě. Poslanci právě schvalují novelu zákona o lécích, díky níž budou mít lékaři přístup k lékovému záznamu pacienta, a budou mít větší šanci vyvarovat se chyby, která by pacientovi mohla ublížit. Přístup k lékovému záznamu mají mít i záchranáři.
  • 2019-06-21 09:29:00Baník je ještě větší klub než Sigma, říká slovenský křídelník Lalkovič. Milan Lalkovič přišel z olomoucké Sigmy do ostravského Baníku zvýšit konkurenci na kraji sestavy. Vlevo? Nebo vpravo? „Lépe se mi hraje zleva, ale nemám problém ani s druhou stranou. Kam mě trenér postaví, tam budu hrát,“ říká šestadvacetiletý ofenzivní křídelník, který dal v Olomouci v uplynulé sezoně dvě branky a neprosadil se do základní sestavy.
  • 2019-06-21 09:13:00Pardubičtí fotbalisté zahájili letní přípravu na novou sezonu. Krátké volno je pryč, fotbalisté FK Pardubice se včera dopoledne pod vedením trenérů Krejčího s Novotným pustili do přípravy na další ročník druhé ligy. V ní letos obsadili sedmé místo.
  • 2019-06-21 09:01:00Ve Zlíně nová nemocnice definitivně nevznikne, Čunek ji neprosadil. Nová krajská Baťova nemocnice ve Zlíně definitivně nevznikne. Při dvakrát odloženém hlasování neudržel hejtman Jiří Čunek jednotnou koalici, osmimiliardový projekt nepodpořilo hnutí ANO.
  • 2019-06-21 08:59:00VIDEO: Když Havel vyhlásil Amnestii. Točí se největší vězeňská vzpoura. Aňa Geislerová, Roman Luknár, Filip Kaňkovský, Norbert Lichý nebo Marek Vašut se potkají v thrilleru Amnestie, který přijde do kin v listopadu. Případ největší vzpoury ve vězeňské historii Československa představil první záběry.