Pátek 15. května 2026| Svátek má | Zítra má svátek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Aktuálně

  • 2017-08-04 15:33:00Abraham vstoupil do Velké ceny v Brně šestnáctým místem v tréninku. Český motocyklista Karel Abraham skončil na 16. místě v úvodních trénincích MotoGP na Velkou cena České republiky v Brně. Nejrychlejší byl v úvodu desátého dílu mistrovství světa třetí jezdec v průběžné klasifikaci Ital Andrea Dovizioso. V tréninkových jízdách Moto3 obsadil Jakub Kornfeil 26. místo se ztrátou 2,934 vteřiny na španělského lídra seriálu Joana Mira.
  • 2017-08-04 15:25:00Počet nevidomých se do poloviny století ztrojnásobí, varuje nová studie. Vědci předpokládají, že pokud se úroveň očního lékařství v některých asijských a afrických státech nezlepší, počet případů oslepnutí celosvětově vzroste do roku 2050 ze současných 36 milionů na 115 milionů. Počet nevidomých se tak ztrojnásobí. Tvrdí to studie publikovaná v magazínu Lancet Global Health.
  • 2017-08-04 15:24:00Zlínský kapitán Pazdera odchází do Ostravy, upsal se na dva a půl roku. Vedení Baníku Ostrava se dohodlo se Zlínem na přestupu fotbalisty Lukáše Pazdery o půl roku dříve, než měl přijít coby volný hráč. Dosavadní zlínský kapitán se novému klubu upsal na dva a půl roku a měl by být připraven už k nedělnímu utkání proti Slavii.
  • 2017-08-04 15:19:00Slávista Švento si APOEL nepřál. Ale šance vidím pozitivně, říká. Sešli se v místnosti, kam chodí na masáže, a s napětím sledovali televizi. Když zaznělo APOEL Nikósie, slávističtí fotbalisté nejásali, ale ani se nehroutili. „Tipoval jsem Celtic, nepřál jsem si Olympiakos a právě APOEL,“ řekl krajní obránce či záložník Dušan Švento.
  • 2017-08-04 15:10:00Do Brna se sjíždějí motocykloví fanoušci na Velkou cenu. Na Masarykův okruh do Brna se sjíždějí motorističtí fanoušci z celé republiky i zahraničí. V pátečním odpoledním provozu se očekávají dopravní komplikace, po poledni se objevily například na sjezdu z D1 u Ostrovačic, kde je kemp a na dálnici zúžení. Tvořily se kolony. Pořadatelé MotoGP doporučují využívat autobusy.
  • 2017-08-04 15:08:00Muž na videu nabádá dítě, aby předstíralo útok na Roma nebo muslima. Na sociálních sítích se v pátek rozšířilo video, na němž malá dívka mlátí baseballovou pálkou do polštáře. Dospělý muž ji při tom natáčí a vybízí, aby si představila, že se jedná o Roma nebo muslima. Někteří rozhořčení uživatelé v komentářích oznamují, že již podali proti neznámému muži trestní oznámení.
  • 2017-08-04 15:05:00Slavia nastoupí v lize na hřišti nováčka Baníku, Plzeň v Jablonci
  • 2017-08-04 14:59:00Motocyklový král i šašek Valentino Rossi se rve o titul. Marně?. Může se motocyklový génius Valentino Rossi stát podesáté mistrem světa? Nebo už vládnou jiní?
  • 2017-08-04 14:58:00VIDEO: Jan Cina a Ondřej Vetchý se potkají v pohádce Čertí brko. Režisér Marek Najbrt začal natáčet pohádku Čertí brko. V hlavních rolích se představí Judit Bárdosová a Jan Cina, do čertovské role se po více než třiceti letech od vzniku filmu S čerty nejsou žerty vrací Ondřej Vetchý, který ztvární Lucifera. Premiéra se plánuje na listopad roku 2018.
  • 2017-08-04 14:31:00Hokejová osmnáctka jde za obhajobou se syny známých otců. V roli obhájců loňského prvenství půjdou do prestižního Memoriálu Ivana Hlinky čeští hokejisté do 18 let. Na silně obsazeném turnaji, který se odehraje od pondělí do soboty 12. srpna, je v břeclavské skupině A čekají zápasy proti Švýcarsku, Švédsku a USA. V Bratislavě se kromě domácích Slováků představí Kanada, Finsko a Rusko.