Aktuálně
- 2017-06-12 10:07:00Konkurence poslala na Sazku finanční detektivy. Porušuje zákon, tvrdí. Mezi největšími českými sázkovými a loterijními firmami se rozhořel boj. Fortuna a Tipsport obvinily Sazku z porušování zákona proti praní špinavých peněz a poslaly na ni kontrolu z ministerstva financí a detektivy z Finančního analytického úřadu. Informují o tom pondělní Hospodářské noviny.
- 2017-06-12 10:07:00Hradečtí hokejisté vyrazili na soustředění, čeká je týdenní dřina. Hokejisté hradeckého Mountfieldu v neděli odjeli do Ústí nad Orlicí na kondiční soustředění, na kterém stráví tento týden.
- 2017-06-12 10:05:00V Budějovicích se Šulista neprosadil. Vrátil se s reprezentací. Jsou to dvě sezony, co odcházel Petr Šulista z Českých Budějovic, protože se neprosadil. Teď se na jihu Čech ukázal jako smečař volejbalové reprezentace ve Světové lize.
- 2017-06-12 09:59:00Vítězný chaos proti tureckým házenkářkám: Vše zlepšit!. Zamračené vítězství. Házenkářky v mostecké hale přemohly v kvalifikaci o mistrovství světa Turecko 29:25, ale malý náskok a hlavně předvedená hra přinesly do českého tábora rozpaky.
- 2017-06-12 09:57:00100 POHLEDŮ: Strašidelný dům nad vodním kanálem. Poznáte místo?. Pro období let 1890 až 1914 se vžilo označení Belle Époque - „krásná doba“. Právě v tomto období vznikla většina fotografií, které jsme zařadili do seriálu 100 pohledů. Během roku 2017 vám v něm nabídneme méně známé pohledy z Česka i z některých evropských zemí.
- 2017-06-12 09:51:00Nadějná Skypalová zaskočila soupeřky. Z Třince veze kladivářské zlato. Hned na úvod atletického šampionátu v Třinci se zrodilo v sobotním dopoledni jedno překvapení. Zlatá medaile putuje zásluhou osmnáctileté kladivářky Kateřiny Skypalové do Plzně, dorostenecká mistryně Evropy přehodila všechny zkušenější soupeřky.
- 2017-06-12 09:48:00Zamřela Glenne Headlyová, hrdinka filmu Špinaví, prohnilí lumpové. Ve věku 62 let zemřela americká herečka Glenne Headlyová, někdejší manželka Johna Malkoviche známá z filmů Špinaví, prohnilí lumpové, Opus pana Hollanda či Purpurová růže z Káhiry. Nyní je v kinech k vidění po boku Toma Hankse ve sci-fi The Circle.
- 2017-06-12 09:48:00Rusňáková vzdala boj o Sněmovnu. Špinili moji rodinu, říká o kauze manžela. Brněnská radní za ANO Petra Rusňáková řeší kvůli manželově kauze svou budoucnost v politice. V parlamentních volbách se rozhodla nekandidovat, radní ale chce být dál. „Nikdo na mě netlačil,“ říká v rozhovoru MF DNES.
- 2017-06-12 09:44:00Golfista Berger obhájil před US Open titul v Memphisu
- 2017-06-12 09:42:00Dangerous jel nadoraz, popsal vítězný Bartoš po Zlatém poháru. Byť se mezi nejúspěšnější dělil rovnou půlmilionový „balík“, přilákal vrchol sobotního dostihového mítinku na start pouhou šestici koní. A po pádu Jana Odložila ze sedla Nikana bylo jasné, že kdo dojede, přiveze majiteli podíl ze zmíněné dotace. Největší částku nakonec vydělal osmiletý ryzák Dangerous Gleam, kterého Zlatým pohárem suverénně provedl stylem start-cíl žokej Josef Bartoš.








