Sobota 18. července 2026| Svátek má | Zítra má svátek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Aktuálně

  • 2018-09-08 18:45:00Neměl dres, trnul na nádraží. Tohle nebyla atletika, řekl koulař Staněk. Kdo by čekal slova chvály, toho Tomáš Staněk okamžitě vyvede z omylu. „Tohle nemělo s atletikou nic společného,“ kritizoval český koulař inovace, které se zkouší na Kontinentálním poháru v Ostravě. Jeden z kvarteta domácích závodníků skončil výkonem 21,22 metru šestý. Viditelně rozčarovaný opouštěl Městský stadion ve Vítkovicích.
  • 2018-09-08 18:44:00Česká fotbalová reprezentace se přesunula do Rostova
  • 2018-09-08 18:36:00Posílat za dveře je špatné, zvýšit hlas je někdy potřeba, říkají učitelky. Zvýšit hlas na děti nebo nutit je do jídla je podle učitelek mateřských škol někdy potřeba. S posíláním dětí za dveře ale zásadně nesouhlasí. Právě z těchto věcí byly viněny učitelky, které ve středu dostaly podmínku u soudu v Ostravě za hrubé chování k dětem.
  • 2018-09-08 18:25:00Kladno bez Jágra vstoupilo do sezony výhrou nad Frýdkem-Místkem
  • 2018-09-08 18:23:00První Čech obletěl svět. Akrobat Kramařík přistál po 46 dnech v Praze. Akrobat Roman Kramařík obletěl v malém letadle Cessna zeměkouli za 46 dní a v sobotu odpoledne přistál na letišti v Letňanech. Jednomotorovým hornoplošníkem překonal tři kontinenty, tři oceány a ve vzduchu strávil téměř 150 hodin. Na cestě se setkával s lidmi s vazbami na Česko, nejzajímavějším z nich byl dalajláma.
  • 2018-09-08 18:03:00Simon Yates se po etapovém vítězství ujal vedení na Vueltě
  • 2018-09-08 17:59:00ONLINE: Švýcaři hrají s Islandem, večer šlágr Anglie - Španělsko. Fotbalová Liga národů pokračuje duelem účastníků posledního mistrovství světa: Švýcarsko hraje od 18 hodin v nejvyšší divizi s Islandem. Ve 20.45 je na programu šlágr mezi Anglií a Španělskem, sledujte online vývoj skóre. V odpoledním utkání vyhrála Bosna a Hercegovina 2:1 na hřišti Severního Irska a prodloužila sérii neporazitelnosti na pět zápasů.
  • 2018-09-08 17:59:00Rosický si po 32 měsících zahrál za Arsenal při exhibici s Realem
  • 2018-09-08 17:52:00Akrobatický pilot Šonka je potřetí mistrem Evropy ve freestylu. Český akrobatický pilot Martin Šonka získal potřetí za sebou titul mistra Evropy v disciplíně freestyle. Na šampionátu v Jindřichově Hradci obhájil účastník prestižního seriálu Red Bull Air Race prvenství z Moravské Třebové, ale v klasické akrobacii na předloňské stříbro nenavázal: skončil šestý.
  • 2018-09-08 17:51:00RECENZE: Méně bývá více. Ondřej Klímek se topí v chtěné pestrosti. Ondřej Klímek je dechař. Na saxofon či příčnou flétnu hraje v kapelách BSP, Sexy Dancers nebo Vltava. Nicméně zjevně mu ještě něco chybělo, a tak se pustil do vlastní tvorby. Výsledkem je eponymní debutová deska. Nahrávka to není zlá, ale v mainstreamu asi příliš nezarezonuje. Především je ve své pestrosti trochu neukotvená.