Aktuálně
- 2019-07-22 12:48:00Budějovického Provoda potěšil gól: Splatil jsem chybu s Opavou. Byl to jeho zápas. Lukáš Provod hrál hlavní roli v týmu českobudějovických fotbalistů při výhře 2:0 na hřišti Slovácka. První gól svého týmu dal a druhý připravil pro spoluhráče Iva Táborského.
- 2019-07-22 12:47:00V obci u Tišnova jako jediní na Moravě vaří pivo v klášteře. V klášteře cisterciaček v Předklášteří u Tišnova se po staletí vařilo pivo, jenže za druhé světové války výroba skončila. Po 77 letech nyní na tuto tradici navázal nový minipivovar Porta Coeli, který začal vyrábět pivo pod značkou Vorkloster. Stal se zároveň prvním novodobým klášterním pivovarem na Moravě.
- 2019-07-22 12:38:00Nic mi nešlo, přiznal slovácký Juroška po zápase s Budějovicemi. V lize nastoupil podevadesáté. Nepodařenějších zápasů ale moc nezažil. Už v 18. minutě prohrál slovácký obránce Jan Juroška souboj s budějovickým Lukášem Provodem, který díky tomu poslal svůj tým do vedení. A Juroška se pak na hřišti trápil.
- 2019-07-22 12:34:00Krásnej pocit, když tam padne, lebedil si olomoucký Nešpor. K výhře nad Zlínem stačil olomouckým fotbalistům jediný gól. Po akci Šimona Falty ho hlavičkou zařídil útočník Martin Nešpor, který tak prožil povedený návrat do základní sestavy.
- 2019-07-22 12:32:00Erat chce pokračovat v Kometě, podmínkou je úspěšná operace
- 2019-07-22 12:26:00Rád bych Teplicím pomohl k pohárům, svěřuje se Petr Mareš. Když někdo ve fotbalových Teplicích zavolá Mary!, nejspíš se otočí hned dva fotbalisté. Do teplické kabiny se totiž během léta nastěhovali dva Marešové. Odchovanec Jakub Mareš se vrátil ze zahraničí, jako druhý dorazil záložník Petr Mareš, jenž v severočeském týmu hostuje z Mladé Boleslavi.
- 2019-07-22 12:26:00Neuvirth bude díky zkušební smlouvě bojovat o místo v Torontu
- 2019-07-22 12:24:00Řidič autobusu se o pauze posilnil alkoholem, s dvěma promile dál vozil lidi. Řidiče převážejícího cestující pod vlivem alkoholu se povedlo objevit policistům v Brandýse nad Labem. Podle policie nadýchal téměř dvě promile.
- 2019-07-22 12:15:00Nový kapitán Martinec si na premiéru musí počkat, zradil ho puchýř. Měla to být pro Jakuba Martince, stále ještě jedenadvacetiletého mladíka, druholigová kapitánská premiéra. Jenomže nakonec ji musel nový muž určený v hradeckém hokejovém týmu pro tuto funkci oželet a bude si na ni muset minimálně další týden počkat.
- 2019-07-22 12:11:00Olympiakosu chybí mozek hry Fortunis. Žolíkem je Valbuena. V pondělí krátce před polednem přistála na ruzyňském letišti výprava fotbalistů Olympiakosu Pireus, kteří se poté přesunou do Plzně k prvnímu zápasu 2. předkola Ligy mistrů, hraje se v úterý od 19 hodin. Pro kouče řeckého vicemistra Pedra Martinse ale není západočeská metropole neznámým prostředím.








