Aktuálně
- 2018-05-12 11:33:00Slovák uvázal psovi okolo krku provaz a táhl ho za autem, zvíře nepřežilo. Senior na Slovensku uvázal psovi kolem krku provaz a táhl ho několik set metrů za autem. Zvíře při tom zemřelo. Slovenská organizace Svoboda zvířat již podala trestní oznámení a hledá svědky události. Případem se zabývá policie.
- 2018-05-12 11:04:00Triatlonistka Frintová skončila sedmá v závodu MS v Jokohamě
- 2018-05-12 10:59:00Hraví a poctiví. Jak se duo Pastrňák + Krejčí vyšvihlo mezi elitu. Kariéru musel kvůli problémům s ledvinou ukončit už jako dorostenec. Pro Zdeňka Krejčího ale zůstal hokej srdcovou záležitostí. Dodneška si chodí občas zahrát. Několik let rozhodoval nižší a mládežnické soutěže jako arbitr. A na zimák ve Šternberku přivedl i dva syny.
- 2018-05-12 10:58:00GLOSA: ABBA chce tančit jako zamlada, pomůžou dvojnící ze Silicon Valley. Dá se to, co chystá kapela ABBA, označit za návrat? Těžko říct. Předběžně ohlášené turné s hologramy hudebníků z mladých let, je sice docela lákavé, ale pořád jen takové šidítko. Naštěstí švédská čtveřice nahrála i dvě nové skladby. A to už může být příslib něčeho skutečného.
- 2018-05-12 10:52:00Útočník Bonino z Nashvillu přijede do Kodaně, USA tak mají soupisku plnou. Útočník Nick Bonino z Nashvillu zaplní poslední volné místo na soupisce hokejistů Spojených států amerických na mistrovství světa. Třicetiletý dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru s Pittsburghem se představí na světovém šampionátu podruhé a má bronz z roku 2015 z turnaje v Praze a Ostravě.
- 2018-05-12 10:45:00Olympiádou nekončíme, znělo z Koreje. Teď čelí historickým debaklům. Hokejová pohádka s krutým koncem? „Doufám, že domácí olympiáda je pouze začátek něčeho velkého. Nesmíme se tím uspokojit,“ říkal odhodlaně v rozhovoru pro iDNES.cz v Praze loni v létě kouč Jižní Koreje a vítěz Stanley Cupu Jim Paek. O pár měsíců později je vše jinak a zázrak z východní Asie má po děsivých výsledcích na mistrovství světa v Dánsku namířeno zpět o patro níž.
- 2018-05-12 10:29:00Švýcary na šampionátu posílí bek Josi s útočníkem Fialou z Nashvillu. Hokejisté Švýcarska se těší na příjezd dvou obrovských posil do dějiště mistrovství světa. Po vyřazení Nashvillu ve druhém kole play off NHL pomohou výběru kouče Patricka Fischera obránce Roman Josi a mladý útočník Kevin Fiala, jenž má i české občanství. Oba zaplní zbývající místa na švýcarské soupisce, přiletět za zbytkem týmu do Kodaně mají v neděli ráno.
- 2018-05-12 10:27:00Křik havranů ruší výuku ve škole na sídlišti v Táboře. Kolonie havranů se nedaří vypudit z některých jihočeských měst. Největší problém mají v Táboře a Sezimově Ústí. Uvažují o plašičích i zavíracích koších, ale to situaci řeší jen částečně. Havrani jsou chytří a velmi rychle podobné pokusy prokouknou.
- 2018-05-12 10:20:00V okolí Chebu se chvěje země, nejsilnější otřesy byly o půlnoci na sobotu. Na Chebsku od čtvrtka pokračuje zemětřesení, zatím nejsilnější otřesy zaznamenali lidé i měřící přístroje o půlnoci na sobotu. Podle Jany Doubravové z Geofyzikálního ústavu Akademie věd je to zemětřesný roj, který bude zřejmě ještě pokračovat.
- 2018-05-12 10:19:00Skořepův konec v Jihlavě trval jen chvíli. S rolí mentora souhlasí. Původně patřil na seznam hráčů, se kterými vedení jihlavského klubu po pádu do WSM Ligy nepočítalo. Útočník Josef Skořepa pomalu balil kufry.








