Aktuálně
- 2018-04-22 18:09:00Golfistce Spilkové těsně unikla obhajoba v Rabatu, skočila druhá
- 2018-04-22 18:06:00Vychytal Rusy a pak se Rittich dozvěděl, že pojede na mistrovství světa. Původně neměl na turnaji v Pardubicích vůbec hrát, i proto když nakonec David Rittich naskočil do nedělního zápasu proti Rusku, neměl na dresu své jméno a hrál s „neutrálním“ číslem 1. „Až jsem přemýšlel, jestli bych si ho neměl nechat,“ říkal po výhře 2:1.
- 2018-04-22 18:05:00Brutálně napadený číšník, mrtví v Kábulu a bitva u Liberce. Sledujte Zprávy iDNES.tv. Dozvíte se podrobnosti o brutálním napadení číšníka v centru Prahy skupinkou sedmi cizinců. Řekneme vám o otřesném případu cyklisty, který si po pádu z kola u Rokycan rozpáral břicho. Uvidíte záběry z afghánského Kábulu po útoku sebevražedného útočníka. Uslyšíte dělostřelecké salvy vypálené v Londýně na počest Alžběty II. a podíváte se i na historickou bitvu u Liberce.
- 2018-04-22 18:01:00Liberec - Slavia 0:0, na hrotu Tecl, v obraně Flo. Hosté potřebují vyhrát. Aby dál žili svůj sen o obhajobě titulu, slávističtí fotbalisté musí v hitu 25. kola první ligy v Liberci vyhrát. Po sobotním vítězství Plzně v Brně ztrácejí na lídra osm bodů. Souboj, při kterém se na stadionu U Nisy vrací trenér Trpišovský jako soupeř, můžete od 18.00 sledovat v on-line reportáži.
- 2018-04-22 17:55:00Ostravské stopy: Ostrava mě inspirovala syrovostí, líčí výtvarník Böhm. Přestože většinu díla výtvarníka Svatoslava Böhma smetla v roce 1997 povodeň s jeho krnovským ateliérem, umělec nijak netruchlí. V současnosti 84letý výtvarník například vystavuje v ostravské Galerii Chagall. Do Ostravy se tak symbolicky vrací, neboť svou kariéru začínal na známém výstavišti Černá louka
- 2018-04-22 17:36:00Finále Fed Cupu se bude hrát v O2 areně. Máme k tomu mnoho důvodů, řekl Černošek
- 2018-04-22 17:35:00Případné finále se Serenou Williamsovou bude pro kapitána svátkem
- 2018-04-22 17:33:00ONLINE: Kometa míří za obhajobou titulu. Nad Třincem vede o tři góly. Hokejisté Brna mohou už v neděli večer obhájit extraligový titul, potřebují k tomu uspět na ledě třinecké Werk Areny. Kometa se díky dvěma výhrám na vlastním ledě ujala ve finálové sérii vedení 3:1 na zápasy a k zisku Masarykova poháru jí chybí jediné utkání. Páté finále sledujte v podrobné online reportáži.
- 2018-04-22 17:14:00Muž v USA zastřelil čtyři zákazníky kavárny, poté nahý utekl a zmizel. Čtyři lidé zemřeli a další čtyři byli zraněni při noční střelbě v kavárně u města Nashville v americkém státě Tennessee. Policie z činu podezírá 29letého mladíka, který z místa uprchl zcela nahý. Motiv činu zatím není jasný.
- 2018-04-22 17:13:00Lazio a Inter nezaváhaly, Udine prohrálo pojedenácté v řadě








