Aktuálně
- 2018-04-14 07:58:00Zemřel režisér Miloš Forman, tvůrce oscarového Amadea. Filmový režisér Miloš Forman, držitel dvou Oscarů za nejlepší režii a také otec dvou párů klukovských dvojčat, zemřel v pátek 13. dubna v USA. Bylo mu 86 let. Jeho manželka řekla ČTK, že zemřel náhle po krátké nemoci. Forman patřil k nejslavnějším z českých rodáků.
- 2018-04-14 07:52:00Jeníka pronásledovaly potíže, ale šampionát osmnáctek nakonec stihne. Jedním z klíčových hráčů české hokejové reprezentace do 18 let, která v pátek v noci odcestovala na mistrovství světa do Ruska, by měl být liberecký útočník Jan Jeník. Ve finálním výběru se nakonec objevil možná trochu překvapivě, do poslední chvíle totiž řešil problémy se zdravím.
- 2018-04-14 07:49:00TELEVIZIONÁŘ: Jak pochovali paní Columbovou, legendu bez tváře. Mnozí ji považují za vůbec nejlepší z novějších epizod seriálu Columbo, který letos oslavuje padesátiny. Příběh Odpočívejte v pokoji, paní Columbová, který v sobotu večer připomene ČT1, opravdu skvostně klame tělem.
- 2018-04-14 07:37:00Play off startuje, jičínští házenkáři se pokusí překvapit Karvinou. Startuje čtvrtfinálová série házenkářské extraligy, tým z Jičína se v prvních dvou utkáních představí v Karviné. Na palubovce po základní části druhého týmu se bude snažit velkého favorita překvapit. Ronalu se s Karvinou v posledních zápasech nedaří, navíc na její palubovce nevyhrál už šest let.
- 2018-04-14 07:34:00Posledních 70 kilometrů pro Smutnou a spol. Pojede se Ylläs-Levi. Závod Ylläs-Levi dnes zakončí osmý ročník seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics. Derniéru absolvuje i sedm závodníků Bauer Ski Teamu, kteří jsou připraveni poprat se o poslední možné úspěchy a body do celkového pořadí. Na startu bude i loňská vítězka závodu Kateřina Smutná, kterou ale trápí bolavý sval na předloktí. I tak by chtěla opět bojovat o stupně vítězů.
- 2018-04-14 07:33:00Balicí stroj přivedl rodinu ke koření. Obnovili dědečkovu značku Drana. Už třetí generace pokračuje s podnikáním v rodinné firmě Drana v Náchodě. Zatímco dědeček dnešního spolumajitele František Drašnar se etabloval v šití a vývozu konfekčního oblečení, jeho pokračovatelé před 27 lety navázali v oboru čajů a koření.
- 2018-04-14 07:30:00Motokrosař Michek bojuje o pátý titul v řadě. Rutinu odmítá. Sezonu začal tak, jak ji skončil. Vítězně. Motokrosař Martin Michek z Adamova u Českých Budějovic ovládl první závod českého mistrovství v Kaplici a zvítězit chce i v celém šampionátu.
- 2018-04-14 07:27:00Zápas jara číslo 2: Slovácko potřebuje porazit Brno. Nutně. Fotbalisté Slovácka dnes doma přivítají předposlední Brno, před nímž mají jednobodový náskok. Kdo zvítězí, zvýší své šance na záchranu.
- 2018-04-14 07:25:00Volejbaloví kadeti prožívají euforii. Můžou obhájit zlato. Zázrak. Tak označil trenér českých volejbalových kadetů Jiří Zach vítězství svého týmu na loňském mistrovství Evropy. Letos můžou jejich následovníci ve Zlíně titul obhájit, když na poslední chvíli proklouzli do semifinále, v němž se dnes od 17.30 hodin utkají s Itálií.
- 2018-04-14 07:00:00Souhvězdí vs. kabina bez rozvracečů. Začíná bitva Brna s Třincem. Na cestě za obhajobou mistrovského titulu stojí před brněnskou Kometou poslední soupeř. O křepčení s Masarykovým pohárem, blyštivou trofejí pro krále play off hokejové extraligy, se ji pokusí připravit třinečtí Oceláři.








