Úterý 28. dubna 2026| Svátek má | Zítra má svátek | Gratulace - poslat SMS zdarma

Aktuálně

  • 2019-07-01 14:26:00Cyklistický talent Bittner sbírá v šestnácti triumfy doma i ve světě. Ačkoliv je cyklista Pavel Bittner teprve prvním rokem mezi juniory, přesto už mezi zkušenějšími soupeři umí zazářit. Talent z Olomouce dokázal posbírat dvě vítězství ve světovém poháru a o víkendu kraloval i v silničním závodu při mistrovství republiky v Trnavě.
  • 2019-07-01 14:24:00Casillas dva měsíce po infarktu s Portem zahájil letní přípravu. Brankář Iker Casillas dva měsíce po prodělaném infarktu zahájil s Portem letní přípravu na novou sezonu. Osmatřicetiletý španělský fotbalista tím alespoň dočasně vyvrátil spekulace o plánovaném ukončení kariéry.
  • 2019-07-01 14:23:00Tragický začátek prázdnin. O víkendu zemřelo na českých silnicích sedm lidí. Během první poloviny roku 2019 zemřelo na českých silnicích 237 lidí, kteří se stali oběťmi dopravních nehod. Je to o devět více než loni ve stejném časovém období. Nejtragičtějším měsícem byl červen, kdy bylo zaznamenáno celkem 60 úmrtí. Jen za poslední víkend zemřelo na silnicích sedm lidí.
  • 2019-07-01 14:21:00Chtěl jsem změnu, v Táboře můžu ukázat, co umím, soudí kouč Brožek. Hrál v Belgii či v Indonésii. S exotickou destinací má zkušenosti i jako trenér, protože působil jako asistent u národního týmu Jemenu. Teď 44letý Miloslav Brožek nastoupil jako hlavní kouč u fotbalistů Táborska v ČFL.
  • 2019-07-01 14:18:00Z táty máš strach, vzpomeň si. Italský gang bral děti rodičům a prodával je. Rozsáhlá skupina lékařů, sociálních pracovníků i starosty krutě v Itálii vymývala dětem mozky a namlouvala jim, že je rodiče sexuálně zneužívají. Úřady odebraná dítka pak prodávala pěstounům, kteří už je v několika případech opravdu týrali. Gang rozbila italská policie a zatkla osmnáct lidí.
  • 2019-07-01 14:14:00Ještě to není ono, ví Látalův oblíbenec Greššák po startu v Olomouci. Na jaře Lukáš Greššák pomáhal Zaglebii Sosnowiec v záchranářských bojích, jenže udržet se v Ekstraklase mezi polskou elitou nevyšlo. Díky tomu se stal volným hráčem a mohl kývnout na obnovení spolupráce s trenérem Radoslavem Látalem.
  • 2019-07-01 14:14:00Řidička se trefila do značky u silnice, auto postavila „na zadní“. V hodně krkolomné pozici skončilo po nehodě poblíž Staňkova na Domažlicku auto třiadvacetileté řidičky. Její Nissan Micra se při smyku trefil zrovna do dálkové návěsti, která byla u krajnice široko daleko jedinou překážkou. Vůz se při střetu „postavil na zadní“ a zůstal zaklíněný pod značkou.
  • 2019-07-01 14:09:00Teplice se radují z Paradinovy parády. Zato Royo start ligy nestihne. Paradinova paráda. Ruský obránce hned po svém nástupu do prvoligových fotbalových Teplic zazářil, na sobotní přípravné demolici Sokolova 5:0 se podílel dvěma asistencemi. Další dva noví cizinci jsou ovšem zranění.
  • 2019-07-01 13:54:00Věříme snu o hrách v Tokiu, říká softbalistka Kubicová. Její tvář je k vidění na mnoha místech nejen v Ostravě. Tereza Kubicová zve z plakátů na mistrovství Evropy žen v softbalu, které v neděli začalo v Ostravě. Česká reprezentace do něj vstoupila vítězstvím 15:0 nad Litvou a následně se poradila se Švédskem 7:0.
  • 2019-07-01 13:48:00Zdrogovaný řidič se čelně střetl s autobusem, v nemocnici je pět lidí. Pět lidí se zranilo při nedělní srážce auta s autobusem, která se stala na Prachaticku. Nehodu podle všeho zavinil dvacetiletý řidič, který jel příliš rychle v zatáčce, dostal smyk a přejel do protisměru. Měl pozitivní test na drogy.